ZS „STRZELEC” OSW Jednostka Strzelecka 1011 im. rtm. Wiktora Konopki ps. "Grom"

Warsztaty z rękodzieła

Warsztaty z rękodzieła

Dnia 20.06.2022 odbyły się warsztaty z rękodzieła w których brali udział nasi podopieczni. Całość była prowadzona pod czujnym okiem Pań, które własnymi rękoma przechodziły cały proces od początku. Warsztaty polegały na tworzeniu ramek do zdjęć, obrazów metodą malowania powierzchni farbami akrylowymi – uczyliśmy się więc mieszać kolory, zabezpieczać i lakierować zamalowane powierzchnie.

Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

W ramach Pikniku Militarnego w Szczuczynie odbył się rajd rowery na dystancie 330. kilometrów. Cytując wypowiedź p. Artura Kuczyńskiego, burmistrza Szczuczyna: To był niesamowity dzień! Dystans 330. kilometrów zaczęliśmy pokonywać punktualnie o godzinie 10.00. Zasady były proste:jedno okrążenie liczy sobie 420 metrów,tempo przejazdu i pokonany dystans liczone były dla dwóch wybranych i reprezentatywnych dla danej …

Rajd rowerowy Read More »

Zwiedzanie Biebrzańskiego Parku Narodowego

Zwiedzanie Biebrzańskiego Parku Narodowego

Dnia 14.06.2022r. nasza grupa odbyła wycieczkę pieszymi szlakami turystycznymi po Biebrzańskim Parku Narodowym. Seniorzy zwiedzali Park pod opieką przewodnika, który zapoznał ich z miejscową fauną i florą.